Szlabany

Szlabany wjazdowe to skuteczny sposób na zabezpieczenie prywatnych i firmowych nieruchomości przed dostępem nieupoważnionych osób. Urządzenia te świetnie sprawdzają się również w przypadku zamkniętych osiedli mieszkaniowych oraz jako szlabany parkingowe.

W naszej ofercie dostępne są szlabany automatyczne renomowanych producentów takich jak Beninca i Came. Są to elektronicznie zaawansowane urządzenia, które mogą być sterowane na różne sposoby. Najpopularniejsze są piloty oraz moduły GSM, dzięki którym szlabany wjazdowe i szlabany parkingowe mogą być otwierane za pomocą smartfona z dowolnego miejsca.

Dla pojazdów uprzywilejowanych stosuje się sterowniki SOS do natychmiastowego przejazdu przez szlaban osiedlowy, np. karetki pogotowia czy straży pożarnej. W celu uniknięcia kolizji i zwiększenia widoczności ramienia szlabanu stosuje się zabezpieczenia w postaci fotokomórek, lamp ostrzegawczych, migających lampek lub folii odblaskowych.

Szlabany wjazdowe z naszej oferty cechuje duża szybkość działania, dzięki czemu można utrzymać wysoką przepustowość pojazdów. Urządzenia te wyróżnia także bardzo wysoka trwałość, co przekłada się na bezawaryjne działanie nawet w warunkach bardzo intensywnego użytkowania.

Masz do nas pytanie, chciałbyś poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z naszą firmą, przygotujemy i przedstawimy Ci najkorzystniejsze warunki współpracy.