Bramy przemysłowe

Bramy segmentowe to bramy najczęściej stosowane w przemyśle. Wszechstronność zastosowań, jak też szeroka gama opcji wynika z solidnej i zwartej konstrukcji, zapewniającej bezpieczeństwo i wysoki współczynnik izolacji ciepła. Bramy przemysłowe wykorzystywane są we wszystkich nowoczesnych magazynach, halach produkcyjnych, warsztatach samochodowych, a także salonach sprzedażowych i wielkoformatowych garażach. Otwierają się pionowo do góry, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą, umożliwiając jednocześnie zaparkowanie auta bezpośrednio przy wjeździe. Nasze bramy przemysłowe produkowane są na indywidualne zamówienie klienta pod każdy wymiar w zakresie: 8000 mm szerokości i 6000 mm wysokości.

Podstawowe zalety:

  • Dobra izolacyjność cieplna.
  • Trwałe materiały: stal ocynkowana lub aluminium. Lżejsze, aluminiowe modele odznaczają się zwiększoną odpornością na wilgoć co pozwala na wykorzystanie ich w takich obiektach jak myjnie samochodowe.
  • Bramy przemysłowe można przeszklić na prawie całej powierzchni – jest to ważne w przypadku salonów samochodowych itp.
  • Wiele rodzajów prowadzeń zapewnia łatwość dopasowania do każdego pomieszczenia. Nowoczesne układy automatyki stanowią ekonomiczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie.
  • Duża wygoda eksploatacji: bramy przemysłowe mogą być wyposażone w automatyczne sterowanie z możliwością rozbudowy, a także drzwi serwisowe umożliwiające przejście bez konieczności podnoszenia bramy.
  • Bezpieczeństwo gwarantują zastosowane zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyn lub zerwania linki.
  • Bramy przemysłowe są dostępne we wszystkich kolorach palety RAL.
  • Spełniają wymogi bezpieczeństwa UE zgodnie z normami stosowanymi przy oznaczeniu znakiem CE.

Uzupełnieniem oferty bram przemysłowych są bramy składane (harmonijkowe), rolowane lub przesuwne, stosowane wszędzie tam, gdzie konstrukcja budynku nie pozwala na inne rozwiązania. Alternatywą dla bram rolowanych są bramy typu „ Compact”. Segmenty bramy podnoszą się i składają w nadprożu. Zastosowanie ich jest uzasadnione tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania standardowych prowadnic.

Oferujemy bramy przemysłowe o standardowych, a także o nietypowych wymiarach, w pełni dostosowując się do indywidualnych potrzeb Klienta.

Masz do nas pytanie, chciałbyś poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z naszą firmą, przygotujemy i przedstawimy Ci najkorzystniejsze warunki współpracy.