O nas

Polbram działa na lokalnym i krajowym rynku od 10 lat. W naszej ofercie dominują bramy najwyższej jakości. Największą grupę odbiorców z Kujaw i Pomorza znajdujemy na terenie miasta Bydgoszcz oraz w sąsiednich powiatach. Produkujemy i montujemy bramy, ogrodzenia, jak i drzwi zewnętrzne, kierując się bogatym doświadczeniem w branży.

Zapewniamy fachowe doradztwo i najbardziej optymalne rozwiązania, kompleksowo i indywidualnie podchodząc do każdego z Klientów. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie kontaktu z Klientem – od momentu konsultacji do finalnego montażu. Nowe wyzwania i nietypowe przypadki to dla nas codzienność – w pełni dostosowujemy się do wszelkich potrzeb Klienta, kreując innowacyjne rozwiązania w trudnych sytuacjach.

Jeśli nie masz czasu na osobiste wizyty i uciążliwą jazdę po Bydgoszczy, skonsultuj się z nami telefonicznie. Nasi doradcy z chęcią zaproponują Ci wstępną koncepcję. Następnie zaprosimy Cię do naszej siedziby, przedstawiając idealnie dopasowane do Twych potrzeb bramy garażowe, automatykę, balustrady, bramy przemysłowe, drzwi zewnętrzne, zadaszenia oraz bramy ogrodzeniowe. W oczach tysięcy klientów zyskaliśmy sobie przez ostatnią dekadę pełne zaufanie i opinię solidnej, profesjonalnej firmy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Masz do nas pytanie, chciałbyś poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z naszą firmą, przygotujemy i przedstawimy Ci najkorzystniejsze warunki współpracy.