Automatyka do bram

Oferujemy szeroki asortyment urządzeń automatyki, zarówno do bram przemysłowych - intensywnie użytkowanych, jak i prywatnych posesji. Posiadamy napędy do bram przesuwanych ( nawet znacznych rozmiarów ), wszelkich bram skrzydłowych ( siłowniki tradycyjne i podziemne ), w tym napędy o dużej prędkości otwierania ( High Speed, Turbo ).

Nowoczesna automatyka do bram wjazdowych i przemysłowych, tworzona jest z solidnych komponentów oraz zaawansowanej elektroniki. Mnogość rozwiązań dopasowujemy do potrzeb klientów indywidualnych i firm z różnych gałęzi przemysłu. Nasza automatyka bram dobierana jest na podstawie szeregu parametrów i wymogów, które sprawiają, że wyróżnia się niezawodnym działaniem. Analizujemy wymagany kąt otwarcia, rozmiar skrzydeł, a także ciężar i częstotliwość otwierania, a następnie proponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie.

Oferowane przez nas urządzenia sprzedawane są również w postaci zestawów, głównie do posesji prywatnych, z możliwością samodzielnego montażu. Automatyka do bram marki Polbram to sprawdzone mechanizmy, które napędzają systemy wjazdowe w całym kraju.

Posiadamy doświadczenie w automatyzacji bram w budynkach wielorodzinnych, ze sterowaniem radiowym umożliwiającym kontrolę wjazdów, z zastosowaniem modułów SOS pozwalających na wjazd pojazdom uprzywilejowanym oraz sterowników GSM do otwierania bram za pomocą telefonu.

Masz do nas pytanie, chciałbyś poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z naszą firmą, przygotujemy i przedstawimy Ci najkorzystniejsze warunki współpracy.