Ogrodzenia i bramy


OGRODZENIA PANELOWE I PRZEMYSŁOWE

Panelowe ogrodzenia kratowe znajdują zastosowanie jako ochrona obiektów przemysłowych, parkingów, marketów, czy obiektów sportowych. Modułowa budowa paneli daje możliwość dopasowania linii ogrodzenia do różnego ukształtowania terenu. Dopełnieniem systemu są bramy przesuwne lub skrzydłowe i furtki.

Panele wykonywane są w dwóch wersjach wykończenia:

- ocynkowane (ZN);
- ocynkowane i malowane proszkowo w dowolnym kolorze z palety RAL (DUPLEX)

Kolory standardowe:

6005  7030  7024  7016  8017  9005  5010

Pozostałe kolory z palety RAL dostępne na wg indywidualnego zamówienia.


OGRODZENIA FRONTOWE

Nowoczesne ogrodzenia frontowe wykonane są z wytrzymałych, wzajemnie przenikających się profili stalowych, przez co posiadają bardzo sztywną i zwartą konstrukcję. Ogordzenia produkowane są w wielu wersjach konstrukcyjnych przy zastosowaniu profili stalowych o różnych przekrojach.

Produkty posiadają wysoki stopień zabezpieczenia antykorozyjnego w systemie DUPLEX. Dostępne kolory zgodne są z paletą kolorów RAL. Proponowane rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na łatwy montaż ogrodzeń frontowych zarówno na słupkach stalowych jak i murowanych, przy użyciu minimalnej ilości ogólnodostępnych narzędzi. Wszystkie wyroby w systemie DUPLEX posiadają 10-letnią gwarancję.

System DUPLEX polega na nałożeniu na uprzednio ocynkowany metal lakieru proszkowego. Powłoka malarska jest nakładana na elementy metalowe, które po procesie cynkowania ogniowego są poddawane obróbce mechanicznej, polegającej na zmatowieniu powierzchni, co umożliwia najwyższy stopień przyczepności farby.

Jakość i zabezpieczenie antykorozyjne są najistotniejszymi czynnikami, które prócz estetyki mają największe znaczenie przy wyborze ogrodzenia zarówno do firmy, jak i na posesję prywatną. Wszystkim klientom decydującym się na zakup ogrodzenia zależy zarówno na estetyce, jak i na wieloletniej trwałości ogrodzenia. Nowoczesne ogrodzenia frontowe nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Do poszczególnych wzorów istnieje możliwość doboru odpowiedniej furtki oraz bramy skrzydłowej lub przesuwnej.


BRAMY I OGRODZENIA KUTE

Ogrodzenia i bramy wykonujemy głównie z prętów kwadratowych i prostokątnych. Dają one duże możliwości kształtowania: można je skręcać, zwijać, rozkuwać końcówki lub ostrzyć. Dzięki odpowiednio dobranym elementom kutym, nadają się do ogrodzenia stylowych dworków, pałacyków oraz współczesnych rezydencji. Całość może być pomalowana na dowolny kolor wg palety RAL, a na życzenie ocynkowane i dodatkowo pokryte farbami proszkowymi.


OGRODZENIA BETONOWE ŁUPANE

Na system składają się łupane bloczki betonowe dostępne w kilku podstawowych wymiarach i kolorach. Słupki ogrodzeniowe i cokoły wyróżniają się prostotą montażu oraz brakiem konieczności spoinowania, co w efekcie umożliwia szybkie zbudowanie efektownego ogrodzenia. Technologia mechanicznego łupania daje naturalne i niepowtarzalne wyłamania, które uszlachetniają bloczki i upodabniają je do naturalnych piaskowców. Atrakcyjne kolory pustaków betonowych oraz możliwość dostosowania ogrodzenia do różnych wymiarów przęseł sprawia, iż możemy je dostosować, nie tylko do standardowych rozwiązań, ale także do dowolnie zaprojektowanych przęseł - wypełnień.

Masz do nas pytanie, chciałbyś poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z naszą firmą, przygotujemy i przedstawimy Ci najkorzystniejsze warunki współpracy.