Ogrodzenia i bramy


OGRODZENIA PANELOWE I PRZEMYSŁOWE

Kratowe ogrodzenia panelowe znajdują zastosowanie jako ochrona obiektów przemysłowych, parkingów, marketów, czy obiektów sportowych. Modułowa budowa paneli daje możliwość dopasowania linii ogrodzenia do różnego ukształtowania terenu. Dopełnieniem systemu są bramy przesuwne lub skrzydłowe i furtki. W przypadku działek o niewielkich rozmiarach lub braku miejsca na standardowe bramy oferujemy bramy składane ( harmonijkowe ). Największą zaletą bramy łamanej harmonijkowej jest zajmowanie nawet o połowę mniej miejsca niż standardowej bramy przesuwnej lub skrzydłowej.

Panele wykonywane są w dwóch wersjach wykończenia:

- ocynkowane (ZN);
- ocynkowane i malowane proszkowo w dowolnym kolorze z palety RAL (DUPLEX)

Kolory standardowe ogrodzeń panelowych:

6005  7030  7024  7016  8017  9005  5010

Pozostałe kolory z palety RAL dostępne na wg indywidualnego zamówienia.


OGRODZENIA FRONTOWE

Nowoczesne ogrodzenia frontowe wykonane są z wytrzymałych, wzajemnie przenikających się profili stalowych, przez co posiadają bardzo sztywną i zwartą konstrukcję. Ogordzenia produkowane są w wielu wersjach konstrukcyjnych przy zastosowaniu profili stalowych o różnych przekrojach.

Produkty posiadają wysoki stopień zabezpieczenia antykorozyjnego w systemie DUPLEX. Dostępne kolory zgodne są z paletą kolorów RAL. Proponowane rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na łatwy montaż ogrodzeń frontowych zarówno na słupkach stalowych jak i murowanych, przy użyciu minimalnej ilości ogólnodostępnych narzędzi. Wszystkie wyroby w systemie DUPLEX posiadają 10-letnią gwarancję.

System DUPLEX polega na nałożeniu na uprzednio ocynkowany metal lakieru proszkowego. Powłoka malarska jest nakładana na elementy metalowe, które po procesie cynkowania ogniowego są poddawane obróbce mechanicznej, polegającej na zmatowieniu powierzchni, co umożliwia najwyższy stopień przyczepności farby.

Jakość i zabezpieczenie antykorozyjne są najistotniejszymi czynnikami, które prócz estetyki mają największe znaczenie przy wyborze ogrodzenia zarówno do firmy, jak i na posesję prywatną. Wszystkim klientom decydującym się na zakup ogrodzenia zależy zarówno na estetyce, jak i na wieloletniej trwałości ogrodzenia. Nowoczesne ogrodzenia frontowe nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Do poszczególnych wzorów istnieje możliwość doboru odpowiedniej furtki oraz bramy skrzydłowej lub przesuwnej.

Masz do nas pytanie, chciałbyś poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z naszą firmą, przygotujemy i przedstawimy Ci najkorzystniejsze warunki współpracy.