Daszki i zadaszenia ZE SZKŁA I POLIWĘGLANU

Zadaszenia nad wejściami do budynków lub nad balkonami najwyższych kondygnacji spełniają zarówno funkcje użytkową, czyli osłaniającą przed opadami atmosferycznych jak i estetyczną, pozwalającą projektantowi na nadanie ciekawej formy architektonicznej nawet niezbyt wyszukanym bryłom budynków. Do wypełnienia zadaszeń wykorzystujemy lekkie płyty poliwęglanowe komorowe lub lite. Całość utrzymuje lekka konstrukcja z profili stalowych malowanych proszkowo.

Płyty poliwęglanowe komorowe to najpopularniejszy obecnie rodzaj płyt poliwęglanowych stosowanych w budownictwie. Niewygórowana cena, bardzo dobre parametry izolacyjne oraz niski ciężar połączony z dobrą przepuszczalnością światła sprawił, że materiał ten stał się konkurencyjny w stosunku do innych pokryć.

Płyty poliwęglanowe litewyróżniają się największą wytrzymałością na uderzenia czy rozbicie. Charakteryzują się dodatkowo wysoką przejrzystością.

Daszki szklane pojawiają się w architekturze coraz częściej. Są jednym z najbardziej atrakcyjnych rodzajów zadaszeń. Ich funkcja ochronna, jak i estetyczna sprawnie wkomponowuje się w krajobraz miejski. Szeroki wachlarz okuć i elementów konstrukcji ze stali nierdzewnej wychodzi naprzeciw wymaganiom nowoczesnej architektury.

Masz do nas pytanie, chciałbyś poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z naszą firmą, przygotujemy i przedstawimy Ci najkorzystniejsze warunki współpracy.