Bramy garażowe

Bramy garażowe segmentowe produkowane są na bazie wieloletnich doświadczeń z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości i z myślą o wymagających odbiorcach. Realizacje, które wychodzą spod naszych rąk są dla klienta wieloletnią inwestycją i jednocześnie dowodem profesjonalizmu naszej firmy. Proponowane przez nas bramy garażowe wyróżniają się na rynku solidnym wykonaniem chroniącym nie tylko przed włamaniami, ale będącym również bezpiecznym dla użytkownika.

Dobrą izolacyjność zapewniają segmenty o grubości aż 40 mm, które są wypełnione specjalną pianką. Innowacyjny system łączenia paneli wraz elastycznym uszczelnieniem tworzy zwartą konstrukcje, dzięki czemu nasze bramy garażowe perfekcyjnie izolują ciepło.

Dużą trwałość bramom garażowym zapewnia ocynkowana konstrukcja nośna. Elementy montażowe wykonywane są z wytrzymałej stali, pochodzącej od renomowanych producentów.

Bogate wzornictwo i kolorystyka są w stanie zaspokoić różne gusty i wymagania. Produkowane bramy garażowe dostosowujemy do indywidualnych preferencji klienta. Oferujemy także możliwość ich przeszklenia.

Bezpieczeństwo zapewniają kształtowe połączenia segmentów (brak możliwości przytrzaśnięcia palców) oraz mechanizmy przeciwko pęknięciu sprężyn. Bramy garażowe firmy Polbram są wyposażone w system zabezpieczeń, który w przypadku awarii chroni użytkownika przed wypadkiem.

Wygodę użytkowania dodatkowo zapewnia zastosowanie wysokiej klasy napędów, które są sterowane za pomocą pilota. Wszystkie bramy garażowe wyposażamy w nowoczesny system automatyki, dopasowany do specyfiki pomieszczenia.

Uzupełnieniem oferty są bramy rolowane. Posiadają cenną zaletę - oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama i zwijana do kasety znajdującej się w nadprożu jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie elementy konstrukcyjne garażu wykluczają inne rozwiązania.

Masz do nas pytanie, chciałbyś poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z naszą firmą, przygotujemy i przedstawimy Ci najkorzystniejsze warunki współpracy.