Bramy garażowe

Bramy garażowe segmentowe produkowane są na bazie wieloletnich doświadczeń z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości i z myślą o wymagających odbiorcach. Proponowane przez nas produkty wyróżniają się solidnym wykonaniem i trwałością. Dużą trwałość zapewnia ocynkowana konstrukcja nośna. Elementy montażowe wykonywane są z wytrzymałej stali od renomowanych producentów.

Dobrą izolacyjność gwarantują segmenty o grubości aż 40 mm, które są wypełnione specjalną pianką. Innowacyjny system łączenia paneli wraz elastycznym uszczelnieniem tworzy zwartą konstrukcję perfekcyjnie izolującą ciepło.

Bogate wzornictwo i kolorystyka są w stanie zaspokoić różne gusty i wymagania. Produkowane bramy dostosowujemy do indywidualnych preferencji klienta. Oferujemy także możliwość ich przeszklenia.

Bezpieczeństwo zapewniają kształtowe połączenia segmentów (brak możliwości przytrzaśnięcia palców) oraz mechanizmy przeciwko pęknięciu sprężyn. Bramy firmy Polbram są wyposażone w system zabezpieczeń, który w przypadku awarii chroni użytkownika przed wypadkiem.

Wygodę użytkowania dodatkowo zapewnia zastosowanie wysokiej klasy napędów, które są sterowane za pomocą pilota.

Uzupełnieniem oferty są bramy rolowane. Ich zaletą jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama i zwijana do kasety znajdującej się w nadprożu jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie elementy konstrukcyjne garażu wykluczają inne rozwiązania.

Masz do nas pytanie, chciałbyś poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z naszą firmą, przygotujemy i przedstawimy Ci najkorzystniejsze warunki współpracy.