Kontakt

POLBRAM Biuro handlowe:
ul. ‎Karola Szajnochy 14
85-738 Bydgoszcz
tel/fax: 52 346 60 56

OGRODZENIA FRONTOWENowoczesne ogrodzenia frontowe wykonane są z wytrzymałych, wzajemnie przenikających się profili stalowych, przez co posiadają bardzo sztywną i zwartą konstrukcję. Ogordzenia produkowane są w wielu wersjach konstrukcyjnych przy zastosowaniu profili stalowych o różnych przekrojach.

Produkty posiadają wysoki stopień zabezpieczenia antykorozyjnego w systemie DUPLEX. Dostępne kolory zgodne są z paletą kolorów RAL. Proponowane rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na łatwy montaż ogrodzeń frontowych zarówno na słupkach stalowych jak i murowanych, przy użyciu minimalnej ilości ogólnodostępnych narzędzi. Wszystkie wyroby w systemie DUPLEX posiadają 10-letnią gwarancję.

System DUPLEX polega na nałożeniu na uprzednio ocynkowany metal lakieru proszkowego. Powłoka malarska jest nakładana na elementy metalowe, które po procesie cynkowania ogniowego są poddawane obróbce mechanicznej, polegającej na zmatowieniu powierzchni, co umożliwia najwyższy stopień przyczepności farby.

Jakość i zabezpieczenie antykorozyjne są najistotniejszymi czynnikami, które prócz estetyki mają największe znaczenie przy wyborze ogrodzenia zarówno do firmy, jak i na posesję prywatną. Wszystkim klientom decydującym się na zakup ogrodzenia zależy zarówno na estetyce, jak i na wieloletniej trwałości ogrodzenia. Nowoczesne ogrodzenia frontowe nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Do poszczególnych wzorów istnieje możliwość doboru odpowiedniej furtki oraz bramy skrzydłowej lub przesuwnej.

 
Ogrodzenie AGAT
Ogrodzenie AGAT
AMETYST
Ogrodzenie AMETYST
Ogrodzenie SZMARAGD
Ogrodzenie SZMARAGD
Ogrodzenie ONYKS
Ogrodzenie ONYKS
Ogrodzenie OPAL
Ogrodzenie OPAL
Ogrodzenie JASPIS
Ogrodzenie JASPIS
Ogrodzenie MALACHIT
Ogrodzenie MALACHIT
Ogrodzenie NEFRYT
Ogrodzenie NEFRYT
SZAFIR
Ogrodzenie SZAFIR

 


 

Copyright © POLBRAM Bydgoszcz | ul. Karola Szajnochy 14, 85-738 Bydgoszcz, tel/fax: 52 346 60 56 | Bramy Bydgoszcz | Google+